Zákaznická podpora:obchod@wood-partner.cz

Napsali o nás

ŽIDLE, KTERÁ S ČLOVĚKEM VYDRŽÍ OD 9 MĚSÍCŮ AŽ DO DŮCHODU

  

Dvě redaktorky vyzkoušely české rostoucí židličky od WOOD PARTNER. Jsou jedinečné svými ergonomicky tvarovanými opěrkami a sedáky, které podporují zdravý růst a zabraňují deformaci páteře. Jak dopadlo testování?

Tip redakce: Židle, která s člověkem vydrží od 9 měsíců až do důchoduZa každou prodanou židli sází rodinná firma WOOD PARTNER jeden buk v oblasti Českomoravské vrchoviny. Zdroj: Redakce

ROSTOUCÍ ŽIDLIČKY LUCA A SANDY

Obě židličky jsou vyrobeny v Česku, z bukového masivu a bukové překližky. Z rostoucí židličky LUCA lze jednoduchou demontáží stolku a popruhu mezi nohy vytvořit židli SANDY. A obráceně. Nemusíte tedy kupovat obě, ale dokoupit pouze díly, ze kterých vytvoříte dvě různé varianty.

Důležitým prvkem rostoucích židliček WOOD PARTNER, je ergonomicky tvarovaný sedák pro správné postavení páteře. Laky a barvy používané k povrchové úpravě splňují normu pro použití na dětský nábytek.

Specialisté WOOD PARTNER na vývoji spolupracoval s odborníky na dětskou ortopedii a poruchy učení (např. ADHD). Židličky lze používat od 9 měsíců do 99 let, což ocení hlavně vaše peněženka. Mají také vysokou nosnost, a to až 130 kg. A navíc, za každou prodanou židli sází rodinná firma WOOD PARTNER jeden buk v oblasti Českomoravské vrchoviny.

Ergonomicky tvarovaný sedák, který podporuje zdravý růst a zabraňuje deformaci páteře. Zdroj: RedakceErgonomicky tvarovaný sedák, který podporuje zdravý růst a zabraňuje deformaci páteře. Zdroj: Redakce

ROSTOUCÍ ŽIDLIČKA LUCA

Židličku LUCA otestovala kolegyně Monča a její holčička Adélka v barevné kombinaci lak/bílá. Adélce je 14 měsíců a málokdy posedí. Monča byla příjemně překvapená, že v této židličce Adélka seděla a vesele kopala nožičkama.

Jsem si jistá, že Adélka byla klidná i díky patentovanému sedáku, který zajistí správné postavení páteře při dlouhém sezení a dítě tak udrží po delší dobu pozornost. Pultík ji dostatečně chránil a neměla tendenci ho přelézat. Nebylo proto nutné použít ani bezpečnostní kšíry jako doplněk. Popruh mezi nohama netlačí, jen naznačuje, kam patří nožky.

Monče se líbil čistý design, za který by se v kuchyni určitě nestyděla. Židličku doteď nepořizovala, protože všechny byly obrovské, plastové a do jejich 3+1 příliš velké. Proto ji překvapilo, jak je tato dřevěná bytelná a přitom jemná na pohled.

Adélka vyzkoušela rostoucí židličku LUCA. Zdroj: RedakceAdélka vyzkoušela rostoucí židličku LUCA. Zdroj: Redakce

Jako bonus jsme k židličce LUCA testovaly textilní sedák a bezpečnostní kšíry, které nejsou součástí balení a je potřeba dokoupit zvlášť jako doplňky.

ROSTOUCÍ ŽIDLIČKA SANDY

Židličku SANDY testovala také redaktorka Eliška dohromady se sestrou a čtyřletou neteří Emou. Také zvolily barevnou kombinaci lak/bílá. Židlička má krásné linie a skvěle zapadne těsně k jídelnímu stolu, tudíž neruší v interiéru jako neskladné „plastovky. “

Oceňujeme ergonomicky tvarovaný sedák a opěrku, přirozeně nutí dítě sedět ve správé poloze. Židlička má nastavitelný sedák a podnožku, kterou jsme Emičce nastavily přímo na míru. Celé složení židličky trvalo 10 minut a cena je více než přívětivá, a to i oproti skandinávské konkurenci.

SANDY je vyrobena z kvalitního bukového dřeva, které není tak náchylné k opotřebení, takže vám určitě vydrží mnoho let. Navíc není těžká a lehce se s ní manipuluje. Je celá omyvatelná. Chránič sedáku se dá jednoduše sundat a vyprat. Dítě je v židličce spokojené, protože krásné vidí na stůl a cítí se být plnohodnotným parťákem dospělých, kteří s ním u stolu sedí.

Emička vyzkoušela rostoucí židličku SANDY. Zdroj: RedakceEmička vyzkoušela rostoucí židličku SANDY. Zdroj: Redakce

Jako bonus jsme k židličce SANDY testovaly textilní sedák. Tento doplněk není součástí balení a je potřeba ho dokoupit zvlášť.

ZÁVĚREČNÉ HODNOCENÍ REDAKCE

Z rostoucích židliček SANDY a LUCA od rodinné firmy WOOD PARTNER jsme byly v redakci nadšené a určitě je doporučíme kamarádkám. Židličky jsme testovaly s malým stolkem, který nám přišel velmi praktický v tom, že můžete židli přisunout, co nejblíže ke klasickému jídelnímu stolu. Jako doplněk můžete k židličce přikoupit i velký stolek, který slouží k odkládání různého dětského nádobí.

RODINNÁ FIRMA WOOD PARTNER

Společnost, která se zaměřuje na dětský nábytek, založili manželé Koutníkovi v roce 2004. Myšlenka založit rodinnou firmu přišla, když se jim narodila jejich nejstarší dcera. V roce 2008 firma začala vyrábět dětský nábytek do škol a školek, a to už byl jen malý krůček k výrobě rostoucích židlí.

Manželé se snažili do nábytku předat něco vlastního. A tak vymýšleli, radili se s odborníky a lékaři, testovali a certifikovali. Postupem času se i přes mnoho překážek propracovali k tomu, že mají jedinečnou rostoucí židli, ze které mají radost nejen oni, ale i jejich spokojení zákazníci.

V současnosti se rodinná firma WOOD PARTNER zaměřuje na vlastní výrobu a návrhy dětského nábytku. I nadále chtějí zůstat rodinnou firmou, která do svých návrhů i do své výroby dává pořádný kus srdce. Podle pana Koutníka je to totiž přesně to, co dokáže současný zákazník ocenit.