Deska nebo ergonomicky tvarovaný sedák

Deska nebo ergonomicky tvarovaný sedák ?

Rostoucí židle LUCA a SANDY jsou velice praktické a perfektně zpracované. Navíc díky své jedinečnosti ideální pro vaše dítě. Mnozí rodiče chtějí aby vývoj páteře jejich ratolesti byl již od počátku v pořádku, ale zapomínají,  na to, že páteř nezačíná bederní částí, kterou u rostoucích židlí standardně tvarují bederní opěrky, ale především spodní částí u kostrče. Naše rostoucí židle LUCA a SANDY , svým ergonomicky tvarovaným sedákem se starají o správný vývoj páteře i v této důležité části.  

Při výběru vhodné rostoucí židle, na kterou posadíte své dítě jako na první židli, je třeba si položit otázku : Sedí vaše dítě na rovném sedáku nebo na ergonomicky tvarovaném v dalších fázích svého studentského, popřípadě profesního života ? Myslím si, že odpověď na tuto otázku je snadná NE, nesedí. Tak proč nutíte sedět své dítě na rovné desce ? Jestliže se podíváme do předškolních a následně školských zařízení, nikde se již páteř vašeho dítěte nesetká s rovnou deskou na sezení.

Firma WOOD PARTNER s.r.o. se již řadu let zabývá vývojem vlastních rostoucích židlí a proto naše rostoucí židle LUCA a SANDY svojí jedinečností patří ke špičkovým produktům na sezení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení