Syndrom ADHD

Udržení pozornosti dětí, nejen s diagnostikovaným syndromem ADHD, při plnění různých úkolů je mnohdy „nadlidský“ výkon. Naneštěstí je s touto poruchou chování diagnostikováno stále více dětí a dokonce i dospělých. Zamyšlení nad příčinami by vydalo na další, dlouhý článek.

Dítě s diagnostikovanou poruchou ADHD má většinou problémy se psaním, čtením a plněním dalších školních povinností.

Začněme třeba psaním: „Škrábe“ vaše dítě jako kocour?

Všeobecně platí, že pokud se dítě učí psát, mělo by mít správně nastavenou výšku židle vzhledem k pracovní desce stolu a mělo by sedět na židli bez možnosti jejího pohybu vzad nebo do stran.

Naše rostoucí židle LUCA a SANDY mohou být velkým pomocníkem. Rostoucí židle jednoduše nastavíte na požadovanou správnou výšku dle věkových a tělesných proporcí dítěte. (sedák i podnožník). Zajistíte tím správné nastavení postavení loktů k desce psacího stolu a kolenní jamky, pevnou podporou nohou, aby nedocházelo k zaškrcení. Dítě si u naší rostoucí židle nemůže „hrát“ se vzduchovým pístem a spouštět se nahoru a dolů, popřípadě se točit kolem dokola.

Rostoucí židle nemají kolečka. Jistě, pro vaše dítě bude zajímavější židle s kolečky, na které se může povozit po svém pokoji, ale zajistí tato židle stabilní posed u psacího stolu a zabrání různému odtlačování od stolu či do stran? Určitě ne. Naše dřevěné rostoucí židle LUCA a SANDY nejenže zabrání všem těmto nechtěným pohybům, ale svým jedinečným ergonomicky tvarovaným, patentovaným, sedákem a ergonomicky tvarovanými zádovými opěrkami nabídnou komfortní dlouhodobé sezení.

Více informací se dozvíte na našem e-shopu www.rostoucizidle.cz

Neděláme si iluzi, že naše židle vyřeší všechny problémy s udržením pozornosti dětí při plnění svých úkolů, ale mohou prokazatelně přispět ke zlepšení komfortu učení.

Výjimečný, ergonomicky tvarovaný, sedák našich rostoucích židlí LUCA a SANDY výrazně přispívá, mimo zdravotní aspekty“ ke komfortu sezení. Vývoj našich rostoucích židlí pravidelně konzultujeme s odborníky z řad lékařské pediatrie a dětské ortopedie.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení