Nezapomeňte vyplnit formuláře spokojenosti s nákupem a získat tak slevu na další nákup na-shopu nasezidlicky.cz ve výši 5 %.

Udržení pozornosti dětí při učení

Udržení pozornosti dětí, nejen s diagnostikovaným syndromem ADHD, při plnění různých úkolů je mnohdy „nadlidský“ výkon.

                                  main

Naneštěstí je s touto poruchou chování diagnostikováno stále více dětí a dokonce i dospělých. Zamyšlení nad příčinami by vydalo na další, dlouhý článek. My se Vám však v tomto krátkém článku budeme snažit alespoň částečně poradit, jak udržet pozornost dětí s touto diagnózou při plnění svých každodenních úkolů.

Dítě s diagnostikovanou poruchou ADHD má většinou problémy se psaním, čtením a plněním dalších školních povinností.

Začněme třeba psaním: „Škrábe“ vaše dítě jako kocour? Všeobecně platí, že pokud se dítě učí psát, mělo by mít správně nastavenou výšku židle vzhledem k pracovní desce stolu a mělo by sedět na židli bez možnosti jejího pohybu vzad nebo do stran. Naše rostoucí židle LUCA a SANDY mohou být velkým pomocníkem. Rostoucí židle jednoduše nastavíte na požadovanou správnou výšku dle věkových a tělesných proporcí dítěte. (sedák i podnožník). Zajistíte tím správné nastavení postavení loktů k desce psacího stolu a kolenní jamky, pevnou podporou nohou, aby nedocházelo k zaškrcení.                

LUCA-001_small     SANDY bílá modrá detail_small    SANDY LACKIERT GRÜN NEU_small

Dítě si u naší rostoucí židle nemůže „hrát se vzduchovým pístem a spouštět se nahoru a dolů, popřípadě se točit kolem dokola.

Rostoucí židle nemají kolečka. Jistě, pro vaše dítě bude zajímavější židle s kolečky, na které se může povozit po svém pokoji, ale zajistí tato židle stabilní posed u psacího stolu a zabrání různému odtlačování od stolu či do stran? Určitě ne.

Naše dřevěné rostoucí židle LUCA a SANDY nejenže zabrání všem těmto nechtěným pohybům, ale svým jedinečným ergonomicky tvarovaným, patentovaným, sedákem a ergonomicky tvarovanými zádovými opěrkami nabídnou komfortní, pohodlné dlouhodobé sezení.

Více informací se dozvíte na našem e-shopu www.nasezidlicky.cz Neděláme si iluzi, že naše židle vyřeší všechny problémy s udržením pozornosti dětí při plnění svých úkolů, ale mohou prokazatelně přispět ke zlepšení komfortu učení. Výjimečný, ergonomicky tvarovaný, sedák našich rostoucích židlí LUCA a SANDY výrazně přispívá, mimo zdravotní aspekty“ ke komfortu sezení.

    images 13

Vývoj našich rostoucích židlí pravidelně konzultujeme s odborníky z řad lékařské pediatrie a dětské ortopedie. Neustále se snažíme všechny naše výrobky vylepšovat a přizpůsobovat Vašim potřebám, především potřebám vašich dětí.