Nezapomeňte vyplnit formuláře spokojenosti s nákupem a získat tak slevu na další nákup na-shopu nasezidlicky.cz ve výši 5 %.

Patenty a Cerifikáty

Prémiové rostoucí židle značky Wood Partner LUCA a SANDY jsou zárukou bezpečného a zdravého sezení pro vaše dítě. Naše židle nejen splňují, ale pravidelně překračují nejvyšší bezpečnostní normy stanovené pro dřevěné rostoucí židle. Jsou pečlivě testovány a certifikovány státním zkušebním ústavem, což zaručuje, že splňují přísná kritéria pro bezpečnost a kvalitu. Velice důležité je mít rostoucí židli s ergonomicky tvarovaným sedákem, který dítě naučí správným návykům sezení. S našimi rostoucími židlemi můžete mít jistotu, že prioritou je nejen pohodlí, ale především bezpečnost vašich nejmenších.

Certifikát židle neomezený

Není pouze naší zodpovědností výroba rostoucích židlí WOOD PARTNER LUCA a SANDY, ale také systematicky investujeme do jejich výzkumu a neustálého zdokonalování. Průmyslové vzory, které jsme získali pro naše výrobky, jsou důkazem jejich originality, jedinečnosti a vysoké kvality. Význam ergonomických prvků pro podporu zdravého vývoje dětské páteře byl potvrzen odborníky v oblasti dětské pediatrie.     

 0007_1