Nezapomeňte vyplnit formuláře spokojenosti s nákupem a získat tak slevu na další nákup na-shopu nasezidlicky.cz ve výši 5 %.

Židle na celý život

Rostoucí židle na celý život

Je vůbec možné mít jednu židli na celý život? Samozřejmě, že ano. Česká firma WOOD PARTNER již několik let vyvíjí a vyrábí vlastní rostoucí židle LUCA a SANDY, které lze používat od věku, kdy dítě začne sedět až třeba do důchodu.

Bezpečnost rostoucích židlí

Rostoucí židle jsou vyrobeny z bukového masivu v kombinaci s bukovou překližkou, což zajišťuje jejich vysokou stabilitu ve všech polohách nastavení. Originalitou, kterou se rostoucí židle LUCA a SANDY liší od svojí konkurence jsou nejenom ergonomicky tvarované zádové opěrky, ale především ergonomicky tvarovaný, patentovaný sedák. Dlouhodobý vývoj a konzultace s řadou odborníků v oblasti dětské ortopedie a pediatrie přinesl na svět nový, zcela originální, tvarovaný sedák, který nejenže naučí dítě správně sedět již od útlého věku, ale především zajistí správné postavení páteře při sezení a tím zajistí její správný vývoj. Člověk si čím dál více uvědomuje, že dlouhé sezení našemu tělu neprospívá, a že je třeba, pokud už sedět musíme, tak sedět co nejzdravěji. Otázkou však je, zda umíme správně sedět a zda již nemáme naučené nesprávné návyky sezení z dětství.

SANDY bílá modrá detail

Používáním dřevěných rostoucích židlí LUCA a SANDY od českého výrobce WOOD PARTNER však můžeme, alespoň částečně, těmto problémům v dospělosti předejít. Zdravá židle pro školáka SANDY bude jistě platným pomocníkem i pro udržení pozornosti dětí při učení.

Stačí si jen položit jednoduché otázky:

Sedí se lépe na rovné desce nebo na ergonomicky tvarovaném sedáku?

Má vaše dítě pevnou podnožku nohou, která zabrání tomu, že dítěti nohy visí a hrana sedáku škrtí přirozené proudění krve v nohou?

Hledá si vaše dítě pohodlnou polohu při plnění domácích úkolů?

...a mnoho dalších.

Odpovědi jsou celkem jednoduché a lze je najít například na stránkách naší firmy www.wood-partner.cz nebo přímo v e-shopu www.nasezidlicky.cz Osobní přístup a především rodinná atmosféra firmy při vyřizování zakázek působí na zákazníka přátelsky a přívětivě. Na osobním přístupu ke každému zákazníkovi je postavena i prodejní strategie společnosti WOOD PARTNER s.r.o.

Pravidelné testování samotnými dětmi, maminkami a později i dospělými uživateli jsou postupně analyzovány a přispívají k dalšímu vývoji samotných rostoucích židlí a doplňků, které jsou samozřejmě testovány dle příslušných norem a nařízení. Dlouhodobá spokojenost a řada vracejících se zákazníků svědčí o tom, že jde firma při vývoji svých výrobků – rostoucích židlí LUCA a SANDY tím správným směrem, a že se do budoucna můžeme těšit na další novinky, které připravuje.

Při rozhodování o koupi dřevěné rostoucí židle v mnoha případech vyvstane i otázka pořizovací ceny. A zde je potřeba se znovu vrátit k myšlence židle na celý život. Vždyť pořízením dřevěné rostoucí židle LUCA pro nejmenší děti od 9 měsíců neznamená, že jakmile dítě povyroste, přestane tato židle plnit svůj účel. Ba právě naopak, právě v momentě, kdy je dítě schopno samostatného sezení začíná její další život v podobě rostoucí židle SANDY, kterou lze používat téměř časově neomezeně. Rostoucí židle k psacímu stolu SANDY jistě ocení i rodiče hyperaktivních dětí, které často těžko udrží pozornost při učení na kolečkové, či jinak pohyblivé židli.

V neposlední řadě je snahou firmy WOOD PARTNER chovat se zodpovědně i k přírodě, ze které bere suroviny pro výrobu svých originálních výrobků a proto již několik let vysazuje v oblasti Českomoravské vrchoviny jednu sazenici buku za každý prodaný výrobek.

Věříme, že vám budou naše výrobky dělat radost a především oceníte jejich dlouhou životnost.