O nás

Firma WOOD PARTNER s.r.o. se dlouhodobě zaměřuje na vývoj, výrobu a distribuci dětského, především, sedacího, rostoucího nábytku.

Každoročně doplňujeme náš sortiment o nové výrobky, které posunují komfort našich zákazníků - uživatelů vždy o něco výše. Vývoj našich nových výrobků konzultujeme s odborníky z oblasti dětské pediatrie.

Zdravé a správné sezení našich dětí je u nás prioritou.

 

 

  

         Mezi naše TOP PRODUKTY patří především ROSTOUCÍ ŽIDLE LUCA a SANDY, ROSTOUCÍ STOLY MAXIM A MAXÍK, ŽIDLE 3 v 1 UNIVE A WENDY.

      

      Naše produkty jsou vyrobeny z tvrdého bukového dřeva v kombinaci s březovou a bukovou překližkou. Jde výhradně o české výrobky dětského nábytku, které splňují předepsané normy pro dětský nábytek včetně příslušné certifikace. Všechny naše výrobky dodáváme v mnoha barevných kombinacích.

 

rostoucích židlí můžete výšku sedátka i podnožky, rovněž také hloubku sedátka a podnožky, velmi snadno a pohodlně regulovat tak, aby vaše dítě sedělo správně a zdravě. Sezení na rostoucí židli  znamená dokonalé přizpůsobení naší židle momentální výšce vašeho dítěte a použitému stolu. Při zdravém sezení je nutná pevná opora nohou a správná poloha vůči pracovní desce stolu, která je dána výškou loktů dítěte. Jedině tohle zabrání nežadoucímu zakřivení páteře, ke kterému dochází, když dítě neustále poposedá a opěru nohou i rukou si hledá. U rostoucí židle LUCA si tyhle parametry,stejně jako důležitou hloubku sezení, snadno zregulujete a vaše dítě tak sedí s rovnou nenamáhanou páteří a správným očním úhlem nad stolovou deskou, takže nedochází ani k možnosti vzniku očních vad. Více o zdravém sezení v záložce na www.wood-partner.cz Proč rostoucí židle.

Naše židle LUCA a SANDY jsou doplněny o další, jedinečný ergonomický prvek - ergonomicky tvarovaný sedák.

 

Věříme, že si vyberete z naší nabídky českého dětského nábytku a budeme se těšit na Vaše objednávky např. rostoucí židle a  psacího stolu,  jsme tu pro Vás a vaše děti!

 

REFERENCE:

 

Habermaass GmbH

MUSASHI HARDWARE MFG. CO., LTD

IMPORT-EXPORT di JANEGOVA FROEBEL – KAN CO., LTD

 

LEG GODT RICH RACH – SARA YECHEZKEL

 

ROMANA VOPAVA AMMON GMBH & CO. KG

 

G.E. VERMEER PETRA TOYS, INC.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.