O nás

Firma WOOD PARTNER s.r.o. se dlouhodobě zaměřuje na vývoj, výrobu a distribuci dětského, především, sedacího, rostoucího nábytku.

Každoročně doplňujeme náš sortiment o nové výrobky, které posunují komfort našich zákazníků - uživatelů vždy o něco výše. Vývoj našich nových výrobků konzultujeme s odborníky z oblasti dětské pediatrie.

Zdravé a správné sezení našich dětí je u nás prioritou. Proto se jako jediní zabýváme nejenom ergonomií zádových opěrek, ale nabízíme i ergonomicky tvarovaný sedák, který je neméně důležitý pro správné a zdravé sezení. 

Mezi naše TOP PRODUKTY patří především ROSTOUCÍ ŽIDLE LUCA a SANDY, ROSTOUCÍ STOLY MAXIM A MAXÍK, ŽIDLE 3 v 1 UNIVE A WENDY. Naše produkty jsou vyrobeny z tvrdého bukového dřeva v kombinaci s březovou a bukovou překližkou. Jde výhradně o české výrobky dětského nábytku, které splňují předepsané normy. Všechny naše výrobky dodáváme v mnoha barevných kombinacích.

rostoucích židlí můžete výšku sedátka i podnožky, rovněž také hloubku sedátka a podnožky, velmi snadno a pohodlně regulovat tak, aby vaše dítě sedělo správně a zdravě. Sezení na rostoucí židli  znamená dokonalé přizpůsobení naší židle momentální výšce vašeho dítěte a použitému stolu. Při zdravém sezení je nutná pevná opora nohou a správná poloha vůči pracovní desce stolu, která je dána výškou loktů dítěte. Jedině tohle zabrání nežadoucímu zakřivení páteře, ke kterému dochází, když dítě neustále poposedá a opěru nohou i rukou si hledá. U rostoucí židle LUCA si tyhle parametry,stejně jako důležitou hloubku sezení, snadno zregulujete a vaše dítě tak sedí s rovnou nenamáhanou páteří a správným očním úhlem nad stolovou deskou, takže nedochází ani k možnosti vzniku očních vad. Naše židle LUCA a SANDY jsou doplněny o další, jedinečný ergonomický prvek - ergonomicky tvarovaný sedák.

 Věříme, že si vyberete z naší nabídky českého dětského nábytku a budeme se těšit na Vaše objednávky.

 

REFERENCE:

 

Habermaass GmbH

MUSASHI HARDWARE MFG. CO., LTD

IMPORT-EXPORT di JANEGOVA FROEBEL – KAN CO., LTD

LEG GODT RICH RACH – SARA YECHEZKEL

ROMANA VOPAVA AMMON GMBH & CO. KG

G.E. VERMEER PETRA TOYS, INC.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení