Nezapomeňte vyplnit formuláře spokojenosti s nákupem a získat tak slevu na další nákup na-shopu nasezidlicky.cz ve výši 5 %.

ROSTOUCÍ ŽIDLE LUCA A SANDY

 

A máme ho zde !!!

jednoho krásného květnového odpoledne, na den přesně od osmého výročí založení naší firmy, se nám narodil Woodáček. Woodáček je náš šťastný maskot. Bude vám všem postupně představovat naše výrobky  - patentované rostoucí židle LUCA a SANDY, dětský nábytek jídelní židličky a informovat vás o novinkách a vylepšeních, na kterých nepřetržitě pracujeme.

Woodáček má připravenou také řadu soutěží a kvízů, za které získáte zajímavé odměny.

S příchodem Woodáčka jsme realizovali záměr výrazně rozšířit a doplnit náš ergonomicky zaměřený sortiment a prodej dětského nábytku o ergonomická nosítka a šátky společnosti BeLenka.

Woodáčkovi také není jedno na čem sedí naši předškoláci a školáci, především, když tvoří svoje první pokusy se psaním malých a velkých písmen.  Navázal tedy kamarádství s renomovanou nadnárodní společností STABILO, která se ve svém oboru výrazně zabývá ergonomií správného držení pera a správného sezení.

Věřím, že spojením a doplněním našeho sortimentu posuneme nabídku společnosti WOOD PARTNER s.r.o. výrazně výše ke spokojenosti našich potencionálních zákazníků.

 

 

                                                                                                                       

Co je to rostoucí židle?

Co znamená termín "rostoucí židle"?

Rostoucí židle je také známá jako polohovatelná nebo nastavitelná židle. Pojem "rostoucí židle" se obvykle vztahuje k dětským rostoucím židlím a neměl by být měněn.

Princip rostoucí židle spočívá v možnosti nastavení výšky sedáku a opěrky nohou pomocí drážek na bocích židle. Správné a zdravé sezení vyžaduje, aby lokty opřené o stůl tvořily pravý úhel, což se dosáhne vhodným nastavením výšky sedáku. Totéž platí pro opěrku nohou.

Výšky těchto částí židle se upravují podle vývoje a růstu našeho těla. Podrobnější informace o principu a fungování rostoucích židlí LUCA a SANDY naleznete na webové stránce https://www.nasezidlicky.cz. Tyto židle mají navíc patentovaný sedák, který podporuje správnou polohu páteře během delšího sezení a umožňuje dítěti zůstat soustředěným při plnění úkolů. Díky těmto židlím nemusí dítě neustále hledat pohodlnou pozici k sezení a netrpí bolestí volně visících nohou, které postupně ztrácejí citlivost. Vaše volba ovlivní, jaké pohodlí bude mít vaše dítě během sezení.

 

 Sotva se nám Woodáček představil, máme tu pro něj první úkol. Rostoucí židli  ANO či NE ?

Woodáček by nám měl v následujícím článku poradit proč koupit rostoucí židli a jaké věci by jsme při koupi měli zvažovat a porovnávat.

1. ROSTOUCÍ ŽIDLE LUCA  x  JÍDELNÍ ŽIDLIČKA

+ délka použití - rostoucí židli lze používat takřka časově neomezeně, pokud to její stav dovolí

+ jídelní rostoucí židličku LUCA lze snadnou demontáží malého stolku a popruhu mezi nohy předělat na rostoucí židli SANDY, kterou lze používat neomezeně dlouho

+ snadná opakovaná montáž a demontáž bez zhoršení vlastností produktu 

2. DŘEVĚNÁ ROSTOUCÍ ŽIDLE  x PLASTOVÁ JÍDELNÍ ŽIDLIČKA

+ dřevo je přírodní materiál, který nezatěžuje životní prostředí po řadu let, kdy již židli nepotřebujeme

+ dřevo v průběhu času nekřehne, stárne, ale nemění své fyzikální vlastnosti

+ dřevo je esteticky neutrální prvek, který se hodí do nové, moderně zařízené kuchyně, tak do již do používané řadu let 

- horší údržba

3.  ZDRAVÉ SEZENÍ x PLASTOVÁ ŽIDLE

+ rostoucí židle LUCA i SANDY mají patentovaný, ergonomicky tvarovaný sedák, starají se tak o to, aby postavení páteře bylo již od malička ve správné poloze a předešlo se tak budoucím možným problémům s bolestí zad, popřípadě soustředěností při sezení

4. ROSTOUCÍ ŽIDLE WOOD PARTNER x LEVNÁ ROSTOUCÍ ŽIDLE 

+ vyšší cena je vyvážena dlouhou dobou použitelnosti

+ téměř vždy platí známé přísloví "laciné, dvakrát placené", to platí i u rostoucích židlí. 

 Při výběru je třeba si odpovědět na tyto otázky:

1. Jak dlouho chci židli používat - kupuji židli pouze na krmení ? Nezajímá mě, na jaké židli bude dítě sedět až z krmící židle vyroste?

2. Kvalita - chci kvalitní rostoucí židli, sice dražší, ale budu ji používat řadu let i když už ji třeba děti nebudou chtít? Je vyrobena z kvalitního bukového, tvrdého dřeva? Konkurence je sice levnější, ale vozí rostoucí židle z Asie a použitý materiál se časem omačká.

 

Tak už víte, jakou židli si zvolíte?

 

Jedinečné sezení II_small      Zdravý vývoj páteře II

                                                               

 

PORADÍ NÁM WOODÁČEK V ČEM SE ROSTOUCÍ ŽIDLE LUCA

a SANDY LIŠÍ OD KONKURENCE ???

 

1. Rostoucí židle LUCA a SANDY firma WOOD PARTNER se vyrábí v České republice,  výhradně z českých surovin, včetně obalového materiálu

2. Rostoucí židle LUCA a SANDY jsou vyrobeny z kvalitního, tvrdého bukového masivu

3. Patentovaný, ergonomicky tvarovaný sedák tvoří obě židle ze zdravotního hlediska jedinečnými. Ergonomicky tvarovaný sedák zajistí správné postavení páteře při sezení a předchází tím bolestem zad v pozdějším věku.

4. Vývoj rostoucích židlí a veškerého dětského nábytku konzultujeme s odborníky v oblasti dětské ortopedie a zdravého vývoje

5. Za každou prodanou rostoucí židli, dětskou židli Wendy nebo za každý kus dětského nábytku ROBI nechává rodinná firma WOOD PARTNER vysadit jeden strom. V loňském roce jsme vysadili více jak 2000 ks buků a dubů v krásných lesích Českomoravské vrchoviny, především v okolí Žďárských vrchů.

 

S Woodáčkem se nám určitě podaří ušetřit !!!

Když se už rozhodneme koupit dřevěnou rostoucí židli, má to, i když se to zprvu nezdá, dost podstatný vliv i na naši peněženku. Ne nadarmo se říká "laciné, dvakrát placené" Woodáček Vás přesvědčí o tom, že tomu tak může být. 

Při pořízení kvalitní dřevěné rostoucí židle je velice důležité si umět odpovědět na otázku JAK DLOUHO CHCI ABY MĚ ROSTOUCÍ ŽIDLE SLOUŽILA ?

Odpovědí může být více:

1. rostoucí židli budu používat pouze jako krmící židli pro usnadnění právě krmení

2. rostoucí židle mě bude sloužit pouze po dobu než dítě dosáhne na stůl z klasické jídelní židle 

3. rostoucí židli chci používat do doby dokud si nepořídím kolečkovou židli k psacímu stolu nebo židli tzv. herní

4. rostoucí židli chci používat napořád

....a právě touto volbou ušetřím.

 

 

!!! Správná volba je jen na vás !!!

 

ROSTOUCÍ ŽIDLE LUCA NEBO SANDY ???

Obě rostoucí židličky vám budou dělat dlouhou dobu radost.

Pro jakou rostoucí židli se rozhodneme záleží především na věku dítěte.

Rostoucí židle LUCA jsou uzpůsobené svojí konstrukcí pro sezení těch nejmenších dětí, většinou od 9 měsíců věku.Používají se nejčastěji jako krmící židle ke snadnému nakrmení batolete. V horní části židle je pomocí malého stolečku a textilního popruhu mezi nohy vytvořen prostor pro bezpečné posazení dítěte. Ergonomicky tvarovaný sedák a podnožka se nastaví do takové polohy, které batoleti zajišťuje pohodlné sezení a pevnou oporu nohou. Díky správně nastavenému podsedáku nedochází k zaškrcení nohou na hranách sedáku a dítě tak vydrží pohodlně sedět po delší dobu. Pro vyšší bezpečnost je možné přikoupit tzv. "kšíry" - bezpečnostní popruhy.

Rostoucí židle SANDY je určena pro děti od dvou let věku, kdy již dokáží samostatně, bezpečně sedět. Pokud si nejste jisti, lze k nim stejně jako k rostoucí židli LUCA přikoupit "kšíry". Koupili jste rostoucí židli LUCA a teď z ní Vaše dítě vyrostlo? NEVYROSTLO. Výhodou našich rostoucích židlí LUCA je to, že z ní nikdy nevyrostete. Ptáte se, jak je to možné? Jednoduše. Demontáží malého stolku a popruhu mezi nohy vytvoříte z jídelní rostoucí židle LUCA studentskou rostoucí židli SANDY, kterou můžete používat do úplné destrukce židle.

Dřevěné rostoucí židle LUCA a SANDY, českého výrobce WOOD PARTNER s.r.o. jsou konstrukčně naprosto shodné a jednoduchou demontáží lze z rostoucí židle LUCA vytvořit rostoucí židli SANDY. Naopak, dokoupením ergonomicky tvarovaného sedáku s otvorem pro textilní popruh, textilního popruhu a malého stolečku vytvoříme z rostoucí židle SANDY rostoucí židli LUCA.

 

Woodáček nám poradí, čemu předejdeme správnou volbou židle:

Správné nastavení výšky sedáku - vysoko nastavený sedák - chodidlo vysí bez opory, páteř není ve správném fyziologickém postavení a dochází tak k její deformaci

                                                     - nízko nastavený sedák - způsobuje větší náklon nad pracovní desku, opět není páteř ve správné fyziologické poloze a dochází k její deformaci 

                                                     - příliš hluboký sedák - příliš hluboký sedák má za následek, že dochází k omezování cévního proudění v podkolení

Správné nastavení opěráku - nesprávně nastavený sedák způsobí to, že se dítě neopírá v oblasti beder, ale v oblasti hrudníku, což má, mimo jiné, za následek trvalou deformaci bederní páteře

Tak už víte, kterou židli máte zvolit aby jste předešli těmto potížím?

Rostoucí židle LUCA a SANDY jsou vyvíjeny tak,aby předcházely všem negativním vlivům souvisejícím s nezdravým sezením.

 

 

 

Naše rostoucí židle LUCA na youtube.com 

Návod, jak jednoduše sestavit naši rostoucí židli LUCA naleznete také na youtube.com. Rostoucí židle LUCA je dodávána v rozloženém stavu - tzv. systém IKEA. Balení obsahuje dvě bukové bočnice s drážkami pro nastavení správné výšky sedu a podnožky. Dále obsahuje 2 bukové příčníky, jeden kovový svorník, 2 ks bederních opěrek, ergonomicky tvarovaný sedák, podnožku a malý stoleček z březové překližky, sadu 10 matic, textilní popruh mezi nohy a plastovou sponu. Jak je vidět na videu, samotná montáž rostoucí židle není nijak složitá a zvládne ji každý.

 

Může být sezení zdravé?

Při zamyšlení nad odpovědí na tuto otázku vás jistě ihned napadne odpověď „NE“. Jistě, nemá cenu diskutovat o tom, zda je zdravé sedět v porovnání s fyzickou aktivitou. Nicméně jsou situace, kdy sedět musíme nebo bychom sedět měli. Je to například při jídle, při psaní, učení, atd….

Článků, co nám způsobuje špatné a dlouhodobé sezení u nás dospělých, bylo napsáno bezpočet. Méně se však píše o tom, jak je důležité, naučit naše děti správně sedět. A právě v prvních měsících a letech života dochází k nejrychlejšímu a nejdůležitějšímu vývoji lidské páteře. Špatný vývoj znamená do budoucna různé nevratné změny či onemocnění páteře. Dítě se však nemůže bránit a je tedy na nás, rodičích, jak se zachováme. Česká rodinná firma WOOD PARTNER s.r.o. se již řadu let zabývá vývojem a výrobou vlastního rostoucího dětského nábytku. Vývoj rostoucích židlí LUCA a SANDY je konzultován s odborníky v oboru dětské pediatrie a ortopedie.

Jeden z důvodů, proč dítěti „stačí“ obyčejná židle dovezená z Číny nebo vyrobená někde na koleně v garáži může být její pořizovací cena. Na první pohled se zdá, že pořídit dítěti drahou, ergonomicky tvarovanou rostoucí židli je jen pro lidi s vyššími příjmy. Je tomu opravdu tak ? Samozřejmě, že není. Kvalitní ergonomické rostoucí židle umožňují použití od útlého věku až do dospělosti. Nemusíte tedy kupovat každé dva roky novou, když z ní dítě vyroste.

Jsou všechny rostoucí židle, byť i od „rádoby renomovaných“ výrobců ergonomicky vyvážené ? Zabývá se někdo z nich do důsledku ergonomií sezení a zdravým vývojem páteře dítěte? Neprodává jejich výrobky pouze dobře a draze zaplacený marketing? Odpovědi na tyto otázky si musí najít každý sám.

Jsou zde ovšem i firmy, které možná nemají takovou marketingovou sílu, ale zato se více věnují podstatě zdravého sezení. Naše firma vlastní několik patentů a průmyslových vzorů, které vycházejí z dlouhodobého vývoje vlastních rostoucích židlí LUCA a SANDY. Mnohem více informací se dozvíte na našem blogu www.nasezidlicky.cz/blog. Nezapomeňte při rozhodování o koupi kvalitní rostoucí židle myslet i na zdraví vašeho dítěte ne jen na ekonomický prospěch.

Věřím, že výše uvedená slova vás dostatečně přesvědčila o tom, že se za blýskavou reklamou a silnou marketingovou masáží nemusí skrývat vždy kvalitní a zdraví prospěšné zboží.

 

Rostoucí židle SANDY - jasná volba pro prvňáka !!!

V dnešní nejisté době, kdy nás překvapují jedna omezení za druhými, tak na řadu z vás připadl úkol stát se, mimo své ostatní povinnosti, i učitelem na částečný úvazek.

Myslím si, že teprve až teď mnozí z nás zjistili, co to on-line výuka pro nás bude znamenat. Především rodiče žáků na prvním stupni nedělají celé dopoledne nic jiného než dohlíží na to, jak se jejich děti vzdělávají pomocí online testů a přenosů s paní třídní učitelkou. Možná si mnozí z vás všimly, že dítě potřebuje k tomu, aby se dostatečně soustředilo na výuku nejen kvalitní a zajímavý přenos z počítače, ale potřebuje mít i správně nastavenou a dostatečně pohodlnou židli. Žádná židle nezajistí 100% zdravé a pohodlné sezení, ale existují výrobky, jako je třeba rostoucí židle SANDY, která při správném nastavení patentovaného, ergonomicky tvarovaného sedáku a podnožky zajistí optimální polohu při dlouhém sezení.

Řada renomovaných výrobců, kteří dávají velké finanční prostředky do reklamy a marketingu, aby maximalizovaly prodeje svých rostoucích židlí úplně opomíjejí fakt, že dítě nutí sedět na rovné desce, což není z fyzioterapeutického pohledu vůbec zdravé a natož pohodlné. Zkuste si vy "rodiče" sednout na 4 hodiny na rovnou desku a udržet plně pozornost na práci, kterou děláte před sebou.

Firma WOOD PARTNER s.r.o. se dlouhodobě specializuje na vývoj, výrobu a prodej kvalitních českých rostoucích židlí LUCA a SANDY, které nejenom odvedou službu zákazníkovi svojí základní myšlenkou použití jako "rostoucí židle", ale snaží se aby sezení a vývoj dětské páteře byly co možná nejméně ovlivňovány negativními návyky, které si mnozí sami z dětství neseme až dodnes.

 

 !!! NOVINKA !!!

Ergonomické šátky na nošení dětí a originální dětská nosítka

Šátky a ergonomická nosítka BeLenka

Po několika úspěšných letech prodeje vlastních výrobků – především rostoucích židlí LUCA a SANDY, s originálními, patentovanými , ergonomickými sedáky, jsme začali hledat novou cestu, kam naši nabídku na e-shopu www.nasezidlicky.cz posunout.

Hlavní podmínkou při hledání byla myšlenka „ergonomie“ neboť všechny naše výrobky vymýšlíme a vyvíjíme s ohledem na správný a zdravý tělesný vývoj dětí.

Hledali jsme a vymýšleli, až jsme přišli na to, že nejvhodnějším prvkem pro doplnění stávajícího sortimentu budou šátky a nosítka na děti od rodinné firmy ze sousedního Slovenska, která se stejně jako my, dlouhodobě zajímá o zdraví dětí a správné ergonomické návyky pro zdravý tělesný vývoj.

 

Kvalitní, originální, bavlněné šátky a nosítka pro děti vhodně doplňují období, před tím než mohou děti samostatně sedět na našich rostoucích židlích. Neznamená to však, že poté jsou již k nepotřebě, ba naopak obojí se výborně doplňují. Více se dozvíte v článcích, které budou v našem blogu následovat.

Věříme, že jsme udělali krok tím správným směrem.

Tým WOOD PARTNER s.r.o.

 

JAK SPRÁVNĚ NOSIT MIMINKO?

 

A je to tady, stala jste se poprvé čerstvou maminkou. Když rodiče poprvé berou do náruče své děťátko, vždy s obavou, zda drží miminko správně a aby mu neublížili.

Existují obecné zásady, jak správně držet a nosit miminko:

1. důležitou zásadou při zvedání miminka je opatrně, ale pevně dlaní podložit dítěti hlavičku, pak jej teprve zvedáme od podložky

2. POLOHA KLUBÍČKO – zaručuje miminku pohodlné nošení a zdravý růst. Miminko si položíme tváří k nám na předloktí levé ruky, přičemž hlavička nám zapadne do naší kloubní jamky. Zároveň prsty a dlaní levé ruky uchopíme miminko za levé stehýnko a pravou rukou mu podepřeme zadeček. V této poloze je důležité, aby byla hlavička výš než pánev miminka a kolínka směřovaly nahoru.

3. POLOHA NA TYGŘÍKA – je skvělá nejen na nošení, ale také na odříhnutí. Miminko si položíme tváří dolů na předloktí levé ruky, která je ohnutá mírně dolů (hlavička je u našeho lokte) a prsty držíme děťátko pod zadečkem. Ručičky volně visí, kolínka jsou ohnuté v pravém úhlu s trupem miminka a ručičky visí volně dolů.

4. POLOHA PŘES RAMENO – pokud již miminko udrží hlavičku samo, můžeme ho nosit v poloze přes rameno. Miminko díky této poloze bude vidět, co se kolem děje a pokud se unaví, tak si položí hlavičku na vaše rameno a pohodlně usne. Poloha je doporučována i pro odříhnutí po kojení.

5. NOŠENÍ V ŠÁTKU NEBO V NOSÍTKU – nosit miminko celý den pouze na rukou je téměř nadlidský výkon. Přitom novorozenci více než dítě v jiném věku potřebují blízkost, teplo a lásku rodiče. Proto je velmi vhodné vázat miminko do šátku na nošení dětí. Svaly zad vydrží i dlouhodobou zátěž oproti svalům na pažích. Když rodič nosí své miminko v šátku nebo v nosítku, tak má volné ruce a váha miminka se rovnoměrně rozkládá na boky a záda.

Šátek v miminku evokuje pevné objetí, na které bylo zvyklé ještě během těhotenství v bříšku maminky a cítí se opravdu bezpečně.

 

 

OBNOVA PRŮMYSLOVÝCH VZORŮ !!!

Rostoucí židle WOOD PARTNER LUCA a SANDY si nejenom sami vyrábíme, ale také se dlouhodobě věnujeme jejich vývoji a zdokonalování. Důkazem originality, jedinečnosti a kvality našich rostoucích židlí jsou i získané průmyslové vzory na naše produkty. Důležitost ergonomických prvků pro zajištění zdravého vývoje dětské páteře máme potvrzeno mnoha odborníky z oblasti dětské pediatrie.

EUIPO - obnova 

 

Židle, která s člověkem vydrží od 9 měsíců až do důchodu

  

Dvě redaktorky vyzkoušely české rostoucí židličky od WOOD PARTNER. Jsou jedinečné svými ergonomicky tvarovanými opěrkami a sedáky, které podporují zdravý růst a zabraňují deformaci páteře. Jak dopadlo testování?

Tip redakce: Židle, která s člověkem vydrží od 9 měsíců až do důchodu
 
Za každou prodanou židli sází rodinná firma WOOD PARTNER jeden buk v oblasti Českomoravské vrchoviny.

Rostoucí židličky LUCA a SANDY

Obě židličky jsou vyrobeny v Česku, z bukového masivu a bukové překližky. Z rostoucí židličky LUCA lze jednoduchou demontáží stolku a popruhu mezi nohy vytvořit židli SANDY. A obráceně. Nemusíte tedy kupovat obě, ale dokoupit pouze díly, ze kterých vytvoříte dvě různé varianty.

Důležitým prvkem rostoucích židliček WOOD PARTNER, je ergonomicky tvarovaný sedák pro správné postavení páteře. Laky a barvy používané k povrchové úpravě splňují normu pro použití na dětský nábytek.

Specialisté WOOD PARTNER na vývoji spolupracoval s odborníky na dětskou ortopedii a poruchy učení (např. ADHD). Židličky lze používat od 9 měsíců do 99 let, což ocení hlavně vaše peněženka. Mají také vysokou nosnost, a to až 130 kg. A navíc, za každou prodanou židli sází rodinná firma WOOD PARTNER jeden buk v oblasti Českomoravské vrchoviny.

Ergonomicky tvarovaný sedák, který podporuje zdravý růst a zabraňuje deformaci páteře. Zdroj: Redakce
Ergonomicky tvarovaný sedák, který podporuje zdravý růst a zabraňuje deformaci páteře. 

Rostoucí židlička LUCA

Židličku LUCA otestovala kolegyně Monča a její holčička Adélka v barevné kombinaci lak/bílá. Adélce je 14 měsíců a málokdy posedí. Monča byla příjemně překvapená, že v této židličce Adélka seděla a vesele kopala nožičkama.

Jsem si jistá, že Adélka byla klidná i díky patentovanému sedáku, který zajistí správné postavení páteře při dlouhém sezení a dítě tak udrží po delší dobu pozornost. Pultík ji dostatečně chránil a neměla tendenci ho přelézat. Nebylo proto nutné použít ani bezpečnostní kšíry jako doplněk. Popruh mezi nohama netlačí, jen naznačuje, kam patří nožky.

Monče se líbil čistý design, za který by se v kuchyni určitě nestyděla. Židličku doteď nepořizovala, protože všechny byly obrovské, plastové a do jejich 3+1 příliš velké. Proto ji překvapilo, jak je tato dřevěná bytelná a přitom jemná na pohled.

Adélka vyzkoušela rostoucí židličku LUCA. Zdroj: Redakce
Adélka vyzkoušela rostoucí židličku LUCA.

Jako bonus jsme k židličce LUCA testovaly textilní sedák a bezpečnostní kšíry, které nejsou součástí balení a je potřeba dokoupit zvlášť jako doplňky.

Rostoucí židlička SANDY

Židličku SANDY testovala také redaktorka Eliška dohromady se sestrou a čtyřletou neteří Emou. Také zvolily barevnou kombinaci lak/bílá. Židlička má krásné linie a skvěle zapadne těsně k jídelnímu stolu, tudíž neruší v interiéru jako neskladné „plastovky. “

Oceňujeme ergonomicky tvarovaný sedák a opěrku, přirozeně nutí dítě sedět ve správé poloze. Židlička má nastavitelný sedák a podnožku, kterou jsme Emičce nastavily přímo na míru. Celé složení židličky trvalo 10 minut a cena je více než přívětivá, a to i oproti skandinávské konkurenci.

SANDY je vyrobena z kvalitního bukového dřeva, které není tak náchylné k opotřebení, takže vám určitě vydrží mnoho let. Navíc není těžká a lehce se s ní manipuluje. Je celá omyvatelná. Chránič sedáku se dá jednoduše sundat a vyprat. Dítě je v židličce spokojené, protože krásné vidí na stůl a cítí se být plnohodnotným parťákem dospělých, kteří s ním u stolu sedí.

Emička vyzkoušela rostoucí židličku SANDY. Zdroj: RedakceEmička vyzkoušela rostoucí ži

Jako bonus jsme k židličce SANDY testovaly textilní sedák. Tento doplněk není součástí balení a je potřeba ho dokoupit zvlášť.

Závěrečné hodnocení redakce

Z rostoucích židliček SANDY a LUCA od rodinné firmy WOOD PARTNER jsme byly v redakci nadšené a určitě je doporučíme kamarádkám. Židličky jsme testovaly s malým stolkem, který nám přišel velmi praktický v tom, že můžete židli přisunout, co nejblíže ke klasickému jídelnímu stolu. Jako doplněk můžete k židličce přikoupit i velký stolek, který slouží k odkládání různého dětského nádobí.

Rodinná firma WOOD PARTNER

Společnost, která se zaměřuje na dětský nábytek, založili manželé Koutníkovi v roce 2004. Myšlenka založit rodinnou firmu přišla, když se jim narodila jejich nejstarší dcera. V roce 2008 firma začala vyrábět dětský nábytek do škol a školek, a to už byl jen malý krůček k výrobě rostoucích židlí.

Manželé se snažili do nábytku předat něco vlastního. A tak vymýšleli, radili se s odborníky a lékaři, testovali a certifikovali. Postupem času se i přes mnoho překážek propracovali k tomu, že mají jedinečnou rostoucí židli, ze které mají radost nejen oni, ale i jejich spokojení zákazníci.

V současnosti se rodinná firma WOOD PARTNER zaměřuje na vlastní výrobu a návrhy dětského nábytku. I nadále chtějí zůstat rodinnou firmou, která do svých návrhů i do své výroby dává pořádný kus srdce. Podle pana Koutníka je to totiž přesně to, co dokáže současný zákazník ocenit.

Využijte speciální SLEVU. V nákupním košíku před zaplacením stačí zadat slevový kód EMIMINO10. Proklikněte se na e-shop a vybírejte »

Článek vznikl ve spolupráci s českou firmou WOOD PARTNER

 

 

Židle na celý život

Je vůbec možné mít jednu židli na celý život? Samozřejmě, že ano. Česká firma WOOD PARTNER již několik let vyvíjí a vyrábí vlastní rostoucí židle LUCA a SANDY, které lze používat od věku, kdy dítě začne sedět až třeba do důchodu.

Rostoucí židle jsou vyrobeny z bukového masivu v kombinaci s březovou a bukovou překližkou, což zajišťuje jejich vysokou stabilitu ve všech polohách nastavení. Originalitou, kterou se rostoucí židle LUCA a SANDY liší od svojí konkurence jsou nejenom ergonomicky tvarované zádové opěrky, ale především ergonomicky tvarovaný, patentovaný sedák. Dlouhodobý vývoj a konzultace s řadou odborníků v oblasti dětské ortopedie a pediatrie přinesl na svět nový, zcela originální, tvarovaný sedák, který nejenže naučí dítě správně sedět již od útlého věku, ale především zajistí správné postavení páteře při sezení a tím zajistí její správný vývoj. Člověk si čím dál více uvědomuje, že dlouhé sezení našemu tělu neprospívá, a že je třeba, pokud už sedět musíme, tak sedět co nejzdravěji. Otázkou však je, zda umíme správně sedět a zda již nemáme naučené nesprávné návyky sezení z dětství.

Používáním dřevěných rostoucích židlí LUCA a SANDY od českého výrobce WOOD PARTNER však můžeme, alespoň částečně, těmto problémům v dospělosti předejít.

Stačí si jen položit jednoduché otázky:

Sedí se lépe na rovné desce nebo na ergonomicky tvarovaném sedáku?

Má vaše dítě pevnou podnožku nohou, která zabrání tomu, že dítěti nohy visí a hrana sedáku škrtí přirozené proudění krve v nohou?

Hledá si vaše dítě pohodlnou polohu při plnění domácích úkolů?

...a mnoho dalších.

Odpovědi jsou celkem jednoduché a lze je najít například na stránkách naší firmy www.wood-partner.cz nebo přímo v e-shopu www.nasezidlicky.cz Osobní přístup a především rodinná atmosféra firmy při vyřizování zakázek působí na zákazníka přátelsky a přívětivě. Na osobním přístupu ke každému zákazníkovi je postavena i prodejní strategie společnosti WOOD PARTNER s.r.o.

Pravidelné testování samotnými dětmi, maminkami a později i dospělými uživateli jsou postupně analyzovány a přispívají k dalšímu vývoji samotných rostoucích židlí a doplňků, které jsou samozřejmě testovány dle příslušných norem a nařízení. Dlouhodobá spokojenost a řada vracejících se zákazníků svědčí o tom, že jde firma při vývoji svých výrobků – rostoucích židlí LUCA a SANDY tím správným směrem, a že se do budoucna můžeme těšit na další novinky, které připravuje.

Při rozhodování o koupi dřevěné rostoucí židle v mnoha případech vyvstane i otázka pořizovací ceny. A zde je potřeba se znovu vrátit k myšlence židle na celý život. Vždyť pořízením dřevěné rostoucí židle LUCA pro nejmenší děti od 9 měsíců neznamená, že jakmile dítě povyroste, přestane tato židle plnit svůj účel. Ba právě naopak, právě v momentě, kdy je dítě schopno samostatného sezení začíná její další život v podobě rostoucí židle SANDY, kterou lze používat téměř časově neomezeně. 

V neposlední řadě je snahou firmy WOOD PARTNER chovat se zodpovědně i k přírodě, ze které bere suroviny pro výrobu svých originálních výrobků a proto již několik let vysazuje v oblasti Českomoravské vrchoviny jednu sazenici buku za každý prodaný výrobek.

Věříme, že vám budou naše výrobky dělat radost a především oceníte jejich dlouhou životnost.

 

 

 

 

Skolioza páteře u dětí: Prevence a správné návyky při sezení na židlích Wood-Partner

Skolioza páteře u dětí: Prevence a správné návyky při sezení na židlích Wood-Partner   Skolio...

Jak naučit dítě správně sedět ?

Jak naučit dítě správně sedět? Odpověď nalezneme v otázce: Jak správně vybrat a využívat rostoucí ...

Naše cesta k Ekologicky zodpovědnému Dětskému nábytku

Udržitelnost, kvalita a zdraví našich dětí jsou pro nás nejdůležitějšími hodnotami. Naše firma, WOOD...

Udržení pozornosti dětí při učení

Udržení pozornosti dětí, nejen s diagnostikovaným syndromem ADHD, při plnění různých úkolů je mnohdy...

Rostoucí židle pro ADHD děti

ADHD ŽIDLE ADHD židle jsou zcela zvláštní kategorií rostoucích židlí, které jsou navrženy s ohledem...

Skolióza páteře u dětí

Skolióza u dětí: Jak ji poznat a léčit   Skolióza je ortopedické onemocnění, kvůli kterému do...

Židle na celý život

Rostoucí židle na celý život Je vůbec možné mít jednu židli na celý život? Samozřejmě, že a...

Židle, která s člověkem vydrží od 9 měsíců až do důchodu

Židle, která s člověkem vydrží od 9 měsíců až do důchodu     Dvě redaktorky vyzkoušel...

Existuje zdravé sezení ?

Existuje zdravé sezení ? Otázka, na kterou asi neexistuje jednoznačná odpověď. V dnešní době, kd...

Laciné, dvakrát placené?

Jak si vybrat kvalitu za férovou cenu  Často slyšíme přísloví: "laciné dvakrát placené." a pok...