Nezapomeňte vyplnit formuláře spokojenosti s nákupem a získat tak slevu na další nákup na-shopu nasezidlicky.cz ve výši 5 %.

Život prvňáka se syndromem ADHD

Život prvňáka se syndromem ADHD

 

dítě, ale i dospělý s diagnostikovanou poruchou ADHD má většinou problémy se psaním, čtením a udržením pozornosti obecně.    

                                                                                                                                                                                                             

U školních dětí pak nastávají problémy s udržením pozornosti při plnění školních úkolů.                                   ADHD 

Máte obavy, jak bude Váš prvňák zvládat psaní, čtení a další školní povinnosti?

Základními pravidly pro udržení pozornosti při plnění školních úkolů je správné nastavení výšky sedu vzhledem k pracovní desce stolu a sedět na židli bez možnosti jejího pohybu dozadu nebo do stran.           

                                  stažený soubor (1)                                                              stažený soubor

Rostoucí židle LUCA a SANDY mají, oproti konkurenci, navíc jeden důležitý ergonomický prvek, kterým je ergonomicky tvarovaný sedák. Ergonomický tvar sedáku u rostoucí židle LUCA i SANDY zajistí správné postavení páteře při sezení a nenutí tak dítě stále hledat ideální polohu a tím pádem se rozptylovat při plnění úkolů.

Možnost nastavení správné výšky pevné opěry nohou vzhledem k sedáku zabrání zaškrcení nohou v oblasti kolenní jamky, stejně tak jako správné nastavení výšky sedáku, který zajistí správné postavení loktů vzhledem k pracovní desce stolu.

Rostoucí židle LUCA a SANDY nemají kolečka a dítě se tak nemůže rozptylovat odsouváním a přisouváním od stolu.

Ergonomicky tvarované opěrky zad, ergonomicky tvarovaný sedák nastavený do správné výšky, pevná opora nohou a mnoho dalších doplňků, které lze k našim rostoucím židlím LUCA a SANDY dokoupit tvoří kompletní nabídku komfortního dlouhodobého sezení.

Více informací o českých rostoucích židlích LUCA a SANDY od malé rodinné firmy WOOD PARTNER s.r.o. se dozvíte na stránkách e-shopu https://www.nasezidlicky.cz nebo na blogu /blog

                                                                                                                                                         SANDY LACKIERT NEU